אודות טעימה

בשנת 2013 נולדה "טעימה" – מותג חדש לחבילות שי לעובדים וללקוחות, לעסקים ולחברות מבית נורית מוצרי פרסום. בשנים הראשונות ל"טעימה", חילקנו את מארזי השי ל- 3 קונספטים שונים, כאשר כל קונספט קיבל את הייחודיות, העיצוב והטאץ' שלו:

טעימה כחול לבן: חבילות שי לחג מלאות במוצרים תוצרת הארץ לפי בחירתך מתוך מאגר ההצעות שלנו (מבחר שוקולדים, יין, שמן זית מובחר, קונפיטורות, חליטות תה אורגניות במגוון טעמים, מתנות קטנות ועוד).

טעימה טעים ובריא: חבילת שי לעובדים מלאה במוצרים בריאים לפי בחירתך מתוך מאגר ההצעות שלנו (מבחר חטיפי בריאות, מבחר סוגי תה אורגני, שמן זית כתית מעולה, קונפיטורות ללא תוספת סוכר, מתנות קטנות ועוד).

טעימה חגיגית: חבילה מלאה במוצרים שישמחו כל אחד (מבחר גדול של שוקולד יין, ומתנות קטנות). החבילות מתאימות גם לעובדים וגם ללקוחות! ניתן להתאים כל חבילה באופן אישי ע"פ אופי הלקוח / העובד וניתן לשלב מוצר פרסומי יחד עם חבילת השי. החבילה נגמרת והמתנה נשארת!

השנה, לקראת פסח 2020, הכנו עבורכם מארזים בשילוב עם המוצרים המובילים שלנו לשנת 2020. נשמח לעזור לכם לשלב כל מארז שתרצו בכל קונספט שתבחרו ע"פ רוח החברה שלכם.

מדי שבוע, נעלה לאתר מארזי שי חדשים עד תקופת החג.
בואו נדבר – נשמח לחשוב יחד אתכם ולייעץ לכם את החבילה המושלמת!
חייגו 04-6441893

לכל החבילות ניתן לצרף בשילוב מתנות פרי יצירתם של ילדי אגודת איל"ן (איגוד ישראלי לילדים נפגעים) כחלק מפעילות תרומה לקהילה. מתנות לפסח 2020 ,מתאים גם לאירועי חברה ללקוחות ועוד.

טעימה - טעים ובריא

חבילת שי לעובדים מלאה במוצרים בריאים לפי בחירתך מתוך מאגר ההצעות שלנו (מבחר חטיפי בריאות, מבחר סוגי תה אורגני, שמן זית כתית מעולה, קונפיטורות ללא תוספת סוכר, מתנות קטנות ועוד).

טעימה - כחול לבן

חבילות שי לחג מלאות במוצרים תוצרת הארץ לפי בחירתך מתוך מאגר ההצעות שלנו (מבחר שוקולדים, יין, שמן זית מובחר, קונפיטורות, חליטות תה אורגניות במגוון טעמים, מתנות קטנות ועוד).

טעימה - חגיגית

חבילה מלאה במוצרים שישמחו כל אחד (מבחר גדול של שוקולד, יין ומתנות קטנות). מתאים לעובדים וללקוחות! ניתן להתאים כל חבילה באופן אישי ולשלב מוצר פרסומי יחד עם חבילת השי.

לקוחות מספרים

אלון טל, מנהל רכש | מועצה אזורית עמק יזרעאל

ברצוני להביע את מלוא הערכתי על השירות הטוב שקיבלתי מחברת נורית מוצרי פרסום , בחירה של חבילות שי לחג ל כ: 400 עובדים אינה עבודה פשוטה כלל. אך לא רק שהחבילות הגיעו לפני הזמן, הגלויה שביקשנו שתצורף הייתה מעוצבת , האריזות ובכלל. קיבלנו גם שירות מדהים שהשאיר טעם של עוד. תודה גדולה על השירות המסור והחם . ממליץ בחום.

נורית ינקלביץ מנהלת תחום הורות האגף לגיל הרך | ויצו העולמית

(תרומה לקהילה + מארזי שי למתנדבים) - היי נורית, יצא מקסים! המתנדבות שמחו מאוד! תודה על השירות המהיר והנעים. להתראות - נורית.