איך לבחור מתנות לפסח לעובדים ?

חג הפסח מתקרב ואנחנו רוצים לפנק את העובדים שלנו במתנות פסח מעולות שיראו את ההערכה שלנו אליהם ועל העבודה הקשה שהם מבצעים ומובילים להצלחת החברה. אבל, מאיפה מתחילים ואיך בוחרים מתנות פסח לעובדים?

בישראל, מרבית החברות מעניקות לעובדים מתנות ב-2 מועדים עיקריים – ראש השנה ופסח. המסורת רבת השנים של מתנות בפסח כבר הפכה למסורת והיום העובדים כבר מחכים למתנה הייחודית במועדים אלו והחברות מחפשות תמיד לשדרג ולהעלות את הרמה משנה לשנה.

כיום, ניתן למצוא מגוון רחב של מתנות פסח לעובדים, החלק ממתנות קולינריות שכוללות מגוון רחב של מטעמים ייחודיים ומוצרים מקומיים, דרך מוצרים אלקטרוניים ואפילו מוצרים אלקטרונים בתמחור משתנה על פי רמת ההשקעה של החברה בעובדים.

איך בוחרים מתנה לפסח לעובדים?

כשאנחנו נמנים על הצד שאחראי על מתנות הפסח לעובדים – אנחנו צריכים תחילה לחשוב על העובדים שלנו, על ההרכב שלהם, המאפיינים שלהם מבחינת פעילות בשעות שמחוץ לעבודה וכמובן על מסגרת התקציב שעומדת לרשותנו.

כך לדוגמה, לדוגמה במידה ובחברה רוב העובדים הינם בעלי משפחות – דווקא מוצר חשמלי או כלי בישול יהווה מתנה מתאימה. זאת לעומת חברה טכנולוגית או סטראטאפ צעיר ששם דווקא גאדג'טים ומוצרים טכנולוגיים יעשו את העבודה בצורה טובה יותר.

יחד עם זאת, עלינו להתייחס תמיד גם למסגרת התקציב שלנו ולכן מומלץ לנו לרכז את מתנות הפסח לעובדים אצל ספק אחד שמציע מגוון רחב של סוגי מתנות פסח לעובדים. באופן זה נוכל לייצר רכישה גדולה של מספר סוגי מתנות פסח ולמעשה להפיק את המירב מהתקציב שעומד לרשותינו.

מה חשוב לבדוק כשבוחרים מתנות פסח לעובדים?

כשאנחנו ניגשים למלאכה ומחפשים ספק של מתנות פסח לעובדים – חשוב להתייחס לספק אותו אנחנו בוחרים. מלבד אפשרות הגיוון עליה דיברנו בסעיף הקודם – חשוב להתייחס גם ליכולת האספקה של הספק בהתאמה לכמות העובדים וכמות המתנות שנדרש לספק לכל עובד בחברה.

חשוב לשים לב שאנחנו מתייחסים לנקודת זמן של אספקת המוצרים כשבועיים לפני היציאה לחופשת הפסח המרוכזת ולכן עלינו לוודא כי הספק בעל מלאי מתנות בכמות הנדרשת וכמובן שאיננו חורגים ממסגרת התקציב.

במידה ובחרנו בספק שביכולתו לספק כמות גדולה של מתנות פסח לעובדים – חשוב שנדע להתחשב באלמנטים שונים כמו מיתוג המתנה או התאמות שונות שנרצה לבצע ולהציגם לספק מבעוד מועד וכמובן להתייחס אליהן במסגרת הזמן ובמסגרת התקציב.

אנו מזמינים אתכם לפנות אלינו עוד היום וליהנות ממגוון רחב של מתנות פסח לעובדים ברמה הגבוהה ביותר – צרו איתנו קשר עוד היום.

צפו בקטלוג מתנות לעובדים לפסח 2024 כאן

גלילה לראש העמוד
טעימה חבילות שי - לוגו

קבלו הצעת מחיר:

מנהל/ת משאבי אנוש? מנהל/ת שיווק?
מצטרפים עכשיו לרשימה המיוחדת שלנו ומקבלים מבצעים בלעדיים ישירות למייל! מבטיחים שלא יותר מדיוור אחד בשבוע 

דילוג לתוכן