מתנות פסח לעובדים – חידושים ושדרוגים

מתנות פסח לעובדים מלוות אותנו בעשרות השנים האחרונות וכיום העובדים בכל הרמות מחכים לרגע שתגיע ההכרזה על האפשרויות למתנת הפסח. אז איך משדרגים ועם מה כבר אפשר להפתיע את העובדים?  כמה טיפים שיעשו לכם סדר בהר המתנות.

חג הפסח הוא אחד מהחגים האהובים ביותר על העובדים בישראל – חופשה מפנקת, זמן איכות עם המשפחה, המון המון אוכל טעים וייחודי לחג וכן, גם מתנות פסח שמקבלים במקום העבודה שמשדרגות את חווית חג הפסח עוד יותר.

אבל, אם אנחנו נמנים על הצד שני שאמון על ארגון וחלוקת המתנות, מדובר לעיתים בכאב ראש לא קטן כשאנחנו מבקשים לבחור את המתנות הכי איכותיות, עם הערך הקהילתי, שיתאימו לכל קהל העובדים המגוון שלנו וכמובן – מעל הכל – יעמדו במסגרת התקציב שלנו.

אז הפעם החלטנו לאגד כמה חידושים ושדרוגים בתחום מתנות פסח לעובדים

שמים את העובד במרכז

אחת מהנקודות הראשונות והחשובות ביותר היא התאמה של מתנות הפסח לעובדים שלנו. הכוונה פה פשוטה למדי והיא התאמה של המתנה לעובדים כך שתהיה שימושית עבורכם, גם במהלך חופשת הפסח וגם לאחריה. אך עדיין – תחזק את הקשר של העובד למקום העבודה.

כך ניתן למצוא מגוון רחב של מתנות שמותאמות לטיולי קמפינג, לארוחות משפחתיות עמוסות מטעמים ואפילו לבילוי זוג כשאליהן ניתן להצמיד את לוגו החברה ומיתוג מתאים למעשה – להפוך את השימוש במתנה לתזכורת קבועה לחברה עצמה ולערך שהיא רואה בכל עובד ועובד.

אפשרויות המיתוג שקיימות כיום הם למעשה אינסופיות ויכולות לכלול מארזים ממותגים אבל גם מוצרים ספציפיים ממותגים באופן ישיר עם לוגו וסלוגן החברה וחשוב מאד להתייחס לכך בעת בחירת המתנה.

מהיום – נותנים לעובדים לבחור

נקודה נוספת מתייחסת דווקא לצד היותר טכנולוגי של בחירת המתנות – כך למעשה אנחנו יכולים כיום להקים אתר ייעודי לבחירת מתנות על ידי העובדים. באופן זה העובדים מתחברים לאתר אינטרנט באמצעות שם משתמש וסיסמה שקיבלו מהחברה ובתוך האתר הם מבצעים את בחירת מתנת הפסח שיקבלו באופן עצמאי לחלוטין מתוך המגוון המוצע.

האפשרות הזו שאנו מעניקים לעובד לבחור בעצמו את המתנה שמתאימה לו ביותר שמה דגש על הסתכלות החברה על כל עובד ועובד כאינדיבידואל ולמעשה שמה בידו את אפשרות הבחירה ואינה "מכתיבה לו מגבוה" מה תהיה עבורו מתנת הפסח.

מחפשים את הערך

נקודה נוספת שתופסת תאוצה בשנים האחרונות היא הערך החברתי והערכי שעומד מאחורי כל מתנה. אם פעם דאגנו רק שיהיו כמה שיותר שוקולדים בחגית השי שאנו מעניקים לעובדים- היום נעדיף דווקא שהמתנה תיארז על ידי אוכלוסייה מוחלשת ושכחלק מהזמנת מתנות הפסח לעובדים בחברה נחזיר ולא במעט לסביבה בה אנו פועלים.

זווית נוספת לנושא הערך שמאחורי מתנת הפסח הוא גם כל הנושא האקולוגי וכיום נראה הרבה יותר עובדים שמבקשים מתנות שימושיות ורב פעמיות לטיולים בחיק הטבע ואף יעדיפו אותן על פני מוצרים מתכלים או גאדג'טים טכנולוגיים שאין בהם ערך כלשהו מלבד הנאה רגעית.

אז איך בוחרים את מתנת הפסח הטובה ביותר לעובדים שלכם? אנו מזמנים אתכם לפנות אלינו עוד היום ולהכיר את מגוון המוצרים שלנו – המותאם לכל הרמות ומספק לעובדים דירוג משמעותי לחוויית הפסח. צרו איתנו קשר

צפו בקטלוג מתנות לעובדים לפסח 2024 כאן

גלילה לראש העמוד
טעימה חבילות שי - לוגו

קבלו הצעת מחיר:

מנהל/ת משאבי אנוש? מנהל/ת שיווק?
מצטרפים עכשיו לרשימה המיוחדת שלנו ומקבלים מבצעים בלעדיים ישירות למייל! מבטיחים שלא יותר מדיוור אחד בשבוע 

דילוג לתוכן