מתנות פסח לעובדים – נותנים לעובדים לבחור

חס הפסח כבר נמצא מעבר לפינה, אנחנו מתחילים לארגן את התקציב לבחירת מתנות הפסח לעובדים ואנחנו רוצים לאפשר לעובדים שלנו לבחור את מתנות הפסח שלהם מתוך המגוון העצום הזמין כיום – אבל אין בידינו להקים אתר לבחירת מתנות בזמן קצר. אז מה עושים?

מתנות פסח לעובדים הפכו כבר לחלק בלתי נפרד משגרת חייהם של העובדים בכל הרמות וכיום כלל העובדים  כבר מחכים לחג הפסח ולמתנה שירעיף עליהם המעסיק כחלק מהנוהל המוכר וכמובן מייחלים למתנה המושלמת עבורם.

אבל, העובדים כיום מגוונים יותר ובעלי העדפות שונות ואנחנו כמי שאמון על מתנות הפסח לעובדים מבקשים לענות על העדפותיהם  באופן הקל, הברור וכמובן המשתלם ביותר. אחת מהאפשרויות היא יצירת אתר לבחירת מתנות פסח לעובדים בו הבוחרים בוחרים בעצמם את המתנה לחג.

בחירת מתנות פסח לעובדים דרך אתר ייעודי

בשנים האחרונות עם החדירה של האינטרנט לחיינו, אתרי האינטרנט עברו שדרוג משמעותי וכיום את מרבית הפעולות שאנחנו מבצעים – אנחנו מבצעים למעשה דרך אתרי אינטרנט שונים, החל מניהול חשבון הבנק שלנו דרך הזמנת טיסות לחול ועוד.

אחת מהאפשרויות המתקדמות שהגיעה גם אל תחום מתנות העובדים בשנים האחרונות היא הקמה של אתר אינטרנט ייעודי לבחירת מתנות פסח לעובדים. למעשה ספקים שונים מציעים את האפשרות של הקמת אתר ייעודי לעובדים לאחר חתימת הסכם הרכישה ומשם התהליך פשוט בהרבה

בוחרים מתנות לפסח באופן עצמאי – איך זה עובד בפועל

אם נכנס לעובי הקורה – כשאנחנו מדברים על הקמת אתר אינטרנט לבחירת מתנות, אין צורך להסתייע במעצבים, מתכנתים ואנשי תוכן לצורך הקמת האתר וספקים רבים מאפשרים לגורמי הרווחה בחברה להקים אתר ייעודי אליו יתחברו העובדים עם שם משתמש וסיסמה יעודית.

לאחר הכניסה לאתר – כל שעליהם לעשות הוא לבחור את המתנה שברצונם לקבל מתוך מגוון המתנות המוגדרות שנבחרו על ידי מחלקת הרווח בחברה בהתאמה לתקציב הייעודי והתהליך הסתיים בפועל.

מנקודה זו נערך בתוך האתר רישום מדויק של כל עובד והמתנה שבחר בפועל ובשלב שיוגדר מראש תקבל החברה רשימה מסודרת של המוצרים שנבחרו על ידי העובדים. רשימה מפורטת זו תשמש למעשה כהזמנת עבודה מהספק וכך תבטיח שביעות רצון מקסימלית של כלל העובדים.

אנו מזמינים אתכם לפנות אלינו עוד היום וליהנות ממגוון רחב של מתנות פסח לעובדים ברמה הגבוהה ביותר עם אפשרות למיתוג אישי וכמובן – אתר ייעודי לבחירת מתנות פסח לעובדים שלכם – צרו איתנו קשר עוד היום.

צפו בקטלוג מתנות לעובדים לפסח 2024 כאן

גלילה לראש העמוד
טעימה חבילות שי - לוגו

קבלו הצעת מחיר:

מנהל/ת משאבי אנוש? מנהל/ת שיווק?
מצטרפים עכשיו לרשימה המיוחדת שלנו ומקבלים מבצעים בלעדיים ישירות למייל! מבטיחים שלא יותר מדיוור אחד בשבוע 

דילוג לתוכן