מתנות לעובדים לפסח – כל התשובות לכל השאלות

איך בוחרים מתנות לפסח לעובדים? מאיפה מתחילים? אילו אפשרויות קיימות במתנות לפסח לעובדים ולמה באמת חשוב לשים לב? המומחים שלנו עונים על כל השאלות ועושים קצת סדר בבלאגן של – מתנות פסח לעובדים. יצאנו לדרך.

חג הפסח וראש השנה עם החגים המרכזיים של העובדים במדינת ישראל. כל אחד מהם כולל כמה ימי חופש, מנהגים רבים שעוברים מדור לדור אבל בעיקר – תחושת התחדשות שעוטפת את כולנו. ומה טוב יותר מלחגוג את תקופת החגים שלנו עם מתנה מפנקת ממקום העבודה?

מתנות פסח לעובדים

אז כשאנחנו מדברים על מתנות פסח לעובדים חשוב שנתעמק ולו לרגע דווקא בצד של העובד. העובדים, רגילים כבר שנים רבות לקבל מתנה ממקום העבודה בתקופת חג הפסח. בלא מעט מקרים – העובדים מקבלים מהמעסיק מתנה בעלת ערך כספי נקוב ולצידה גם מגוון מתוקים או מוצרים קולינריים.

השילוב הזה אינו תלוש מן המציאות ולמעשה מספק לעובד הערכה בפן הכספי מאת מעסיקיו – כך שיקבל כרטיס מתנה בסכום נקוב או מוצר חשמלי כזה או אחר. שוויו של חלק זה משמעותי בעבור העובד שכן – מזווית הראיה שלו – זו כמות ההערכה של המעסיק שלו אליו וככל שעלות המתנה גבוה יותר כך למעשה העורך מוערך יותר.

אבל, מלבד שוויה הכספי של המתנה – מעסיקים רבים בוחרים לצרף גם מתנה שאינה בעלת ערך כספי גבוה אך היא מייצרת אצל העובד חיבור לזמן ולתקופה. כך מעסיקים רבים יצרפו מארזים קולנרים הכוללים מוצרי בישול ופרודוקטים איכותיים לצד המתנה הכספית.

הערך של חלק זה כפול – גם העובדים עצמם נהנים ממוצרים שלרוב לא היו רוכשים בעצמם ויוכלו לשלב אותם בארוחת החג ובכך לקצור מחמאות רבות יותר או להפגין יכולות קולינריות מתקדמות ומצד שני היא גם מחזקת את הקשר האישי שלנו כעובדים אל המדינה בה אנחנו פועלים שכן מרבית הפרודוקטים מיוצרים על ידי יצרנים קטנים ואיכותיים שלרוב נתקשה לפגוש בסופר השכונתי

שילובן של 2 המתנות נתפס כשילוב האיכותי ביותר למתנת פסח לעובדים ורבים מהם אף מעריכים אותו ממתנה בשווי כספי גבוה יותר. הרי כולנו יודעים שבמידה ונזכה בכרטיס מתנה כמתנה לחג הפסח – קרוב לוודאי שנשתמש בו לקניות לחג או לרכוש מוצרים שדחינו בעבר ולא באמת נעניק לעצמנו את הפינוק האיכותי לחג

אנו מזמינים אתכם לפנות אלינו עוד היום וליהנות ממגוון חבילות שי לחג הפסח לעובדים שלכם, ברמה הגבוהה ביותר , ממגוון יצרנים קטנים וגדולים וכמובן באספקה מיידית לפני החג. צרו איתנו קשר

צפו בקטלוג מתנות לעובדים לפסח 2024 כאן

גלילה לראש העמוד
טעימה חבילות שי - לוגו

קבלו הצעת מחיר:

מנהל/ת משאבי אנוש? מנהל/ת שיווק?
מצטרפים עכשיו לרשימה המיוחדת שלנו ומקבלים מבצעים בלעדיים ישירות למייל! מבטיחים שלא יותר מדיוור אחד בשבוע 

דילוג לתוכן