מתנה לעובדים לפסח – מאיפה מתחילים ?

חג הפסח מתקרב ואנחנו כבר מבקשים להיערך עם מתנות פסח לעובדים ברמה הגבוהה ביותר. אבל, עדיין נדרשים לשמור על מסגרת התקציב שהוקצתה לכך בחברה. מאיפה מתחילים וכמובן איך מארגנים מתנות פסח לעובדים בצורה הטובה ביותר?

כשאנחנו מדברים על מתנות פסח לעובדים חשוב להתייחס תחילה לעובדה שמתנות בחג הפסח במקומות העבודה הפכו מזמן לעניין שבשגרה וכיום – העובדים בעצמם מצפים למתנות בתקופה זו של השנה וכמובן גם עורכים ביניהם מיני השוואות שונות כך שהנושא בהחלט תופס ערך בראיית מקום העבודה מצד העובדים.

על כן  – חשוב מאד לבחור במתנה האיכותית ביותר בעבור העובדים שלכם. אך עדיין לשמור על מסגרת התקציב שמוגדרת מראש לנושא זה בחברה. על כך, מומלץ לבחון מספר ספקים ולבחור בספק בעל המגוון הטוב ביותר וכמובן – המחיר המשתלם ביותר.

מתנות לפסח לעובדים – מאיפה מתחילים?

השלב הראשוני בעת תיכנון מערך מתנות הפסח לעובדים הוא כמובן בחינת התקציב העומד לרשותנו ולהעריך האם אנחנו פועלים במתכונת זהה לכלל העובדים בנוגע למתנת הפסח או שאנחנו עורכים דירוג על פי רמות וותק, תפקיד או כל אלמנט נוסף.

במידה ואנחנו עורכים דירוג נפרד – חשוב שנדע לעבוד מול ספק אחד שידע לספק עבורנו את כל מתנות הפסח לעובדים שלנו מהזוטר ביותר ועד לבכיר ביותר. הסיבה לכך פשוטה – ככל שכמות המתנות שנרכוש לעובדים במקור אחד – כך נוכל להשיג מחיר טוב יותר באופן משמעותי.

השלב השני הוא גיוון המתנות. בין שאנחנו בוחרים בספק אחד גדול או כמה ספקים קטנים חשוב שנדע לבחור בספק שיודע לספק מגוון רחב של מתנות לפסח. כך נוכל לוודא כי כלל המתנות יגיעו באופן אחד, במיתוג זהה וללא עיכובים מיותר במידה ואכן ביצענו את ההזמנה בטווח הזמן המתאים.

אחרי שבחרנו בספק המתאים ובחנו את ההיצע נכון להתמקד גם במיתוג המתנה. כך שאחרי הכל מלבד המוצרים שיקבלו העובדים כמתנה – יחוזק גם הקשר בין החברה או העסק לבין העובד. על כן מומלץ לכלול גם מיתוג אישי של חבילות השי לעובדים כך שיכלולו את לוגו החברה ועיצוב תואם.

לאחר שבחרנו את הספק המתאים, ווידאו כי יש לפנינו מגוון מתנות פסח שמתאים לכלל העובדים שלנו בכל הרמות ובחרנו את המיתוג המנצח שיקשר בין העובד לבין החברה אנחנו יכולים להיות סמוכים ובטוחים שחג הפסח הקרוב יהפוך לחגיגה לעובדים שלנו.

אנו מזמינים אתכם לפנות אלינו עוד היום וליהנות ממגוון רחב של מתנות פסח לעובדים ברמה הגבוהה ביותר עם מיתוג מנצח – צרו איתנו קשר עוד היום.

צפו בקטלוג מתנות לעובדים לפסח 2024 כאן

 

גלילה לראש העמוד
טעימה חבילות שי - לוגו

קבלו הצעת מחיר:

מנהל/ת משאבי אנוש? מנהל/ת שיווק?
מצטרפים עכשיו לרשימה המיוחדת שלנו ומקבלים מבצעים בלעדיים ישירות למייל! מבטיחים שלא יותר מדיוור אחד בשבוע 

דילוג לתוכן