מתנות ממותגות לחג הפסח לעובדים – איך עושים את זה נכון

כל מעסיק רוצה לקבל בחזרה את ההשקעה שהשקיע בעובדים שלו – לרוב, מדובר כמובן בשעות העבודה או בתקופות לקוחות. אבל מסתבר שגם בבחירת מתנות פסח לעובדים – החזר ההשקעה משחק תפקיד. אז איך עושים את זה ? הגיע הזמן להכיר את המתנות הממותגות לפסח

תקופת חג הפסח היא התקופה האהובה ביותר בשנה על כל העובדים בארץ – מזג האוויר מתחיל להתחמם ואפשר לצאת לטייל, כמעט כל מקומות העבודה מאפשרים לעובדים לקחת מספר ימי חופש או לעבוד במתכונת מצומצמת וכמובן האוכל המיוחד שמכינים רק בתקופה הזו של השנה.

איך כל זה מתקשר למתנות פסח לעובדים?

אז נכון, חג הפסח הוא בדיוק התקופה המיוחדת של השנה וזו גם התקופה שבה המעסיקים מעניקים למגוון העובדים בחברה שלהם את מתנת הפסח המוכרת והאהובה – כל עסק על פי התקציב שלו, רמת ההשקעה שלו וכמובן – ההיכרות שלו בתחום.

אחת מהדרכים היעילות ביותר להשקיע בעובדים אך גם ליהנות מהחזר ההשקעה על מתנת הפסח הוא השימוש במתנות פסח ממותגות לעובדים. משמעות הדבר היא כי המתנות להם זוכים העובדים אינם עוד סיר פסטה פשוט או שובר ל-100 חנויות ברחבי הארץ – אלה דווקא מתנה פיזית הממותגת בלוגו החברה בתוספת סלוגן החברה שהעובדים בוחר מתוך מגוון מתנות מוגדרות.

אז איך מתנה ממותגת לעובד בפסח מחזקת את הקשר למקום העבודה ?

הרעיון שעומד מאחורי המתנה הממותגת לפסח אינו רק העובד עצמו שמקבל את המתנה. אלה דווקא הסובבים אותו. לצורך דוגמה נציג ערכת קפה או ערכת מנגל ממותגת שהעובד יקבל – באופן זה בכל פעם שיעשה בה שימוש עם משפחה וחברים – כולם יראו את לוגו החברה ואת הסלוגן.

משמעות הדבר מלבד החזרה והקישור של לוגו החברה לתקופות משמחות בחיים כמו עצירה לקפה עם החברים בטיול ג'יפים או מנגל משפחתי במהלך חג הפסח היא גם הצגה של הלוגו בפני אחרים באופן אוטומטי ולמעשה מעין הצגה של החברה בה עובד אותו עובד באופן לא ישיר.

בלא מעט מקרים – העובד עצמו ישמח לספר כי קיבל את המתנה ממקום העבודה שלו ויחזק את המותג אל מול הסובבים אותו והדבר יתרום לחיזוק מיתוג המעסיק וכמובן למיתוג החברה או מקום העבודה עצמו באופן ישיר.

דוגמאות טובות לכך ניתן למצוא דווקא בעולמות הנדל"ן והעסקים – בהם עובדים רבים מגיעים לכנס עם מחברות ממותגות ועטים ממותגים שקיבלו מהחברה. במצב זה האחידות, הנראות הכוללת וכמובן החזרה על מיתוג החברה רק מעניק לה יוקרה וחוזק נוספים בעיני הסובבים את אותם עובדים.

לסיכום – מתנה לפסח לעובדים היא אפשרות נהדרת להכיר תודה וכמובן להעריך כל עובד על פי רמתו. אבל היא גם כלי נהדר לחזק את עבודת היח"צ של העסק שלכם בפנים קולגות ואפילו בפני מתחרים שפוגשים את העובדים שלכם במהלך הדרך. הקפידו לבחור נכון בעבור העובדים שלכם וצרו איתנו קשר עוד היום למתנת פסח מושלמת לעובדים שלכם

צפו בקטלוג מתנות לעובדים לפסח 2024 כאן

גלילה לראש העמוד
טעימה חבילות שי - לוגו

קבלו הצעת מחיר:

מנהל/ת משאבי אנוש? מנהל/ת שיווק?
מצטרפים עכשיו לרשימה המיוחדת שלנו ומקבלים מבצעים בלעדיים ישירות למייל! מבטיחים שלא יותר מדיוור אחד בשבוע 

דילוג לתוכן