מתנות לפסח לעובדים – כך תעשו את זה נכון

פסח כבר ממש מעבר לינה ואיתו כמובן חגיגת המתנות לעובדים. איך מתקדמים בוחרים את המתנות המתאימות ביותר לעובדים שלכם והאם כדי לבחור מתנות או פשוט לתת גיפט קארד בסכום קבוע לכל העובדים?  התשובות לפניכם .

כולנו מכירים את הרגע הזה שמגיע אותו מייל מבוחר שמציע לנו כעובדים, לבחור מתנות לפסח. לרוב נדרש לבחור בין מספר מתנות שונות או שנקבל מארז מפנק וכרטיס מתנה. אבל בחירת המתנות מתוך המגוון הקיים הוא משימה מאד מורכבת

איך בוחרים מתנות לעובדים לפסח ?

כשאנחנו חובשים את הכובע של מחלקת משאבי האנוש שרוצה לספק לעובדים את המתנות הטובות ביותר לפסח, אנחנו מבינים כמה מורכב התהליך של בחית מתנות לפסח לעובדים. מלבד המגוון המוצע שהולך וגדל משנה לשנה – גם הרבה העבדים בחברה וכמובן גם התקציב משתנה.

שילוב המשתנים האלה יכול להשפיע בקלות על הספק אותו נבחר וכמובן על הרכב המתנות שנבחר. כך לצורך העניין בלא מעט מקרים נבחר לתת לעובדים שלנו כרטיס מתנה עם מארז טעים ומפנק ובמקרים אחרים נרצה דווקא לחזק את מיתוג המעסיק אצל העובדים ונספק ערכת קמפינג ממותגת.

טיפים לבחירת מתנות לעובדים לפסח

אז רגע לפני שבוחרים את מתנות הפסח לעובדים שלכם חשוב כצעד ראשון להעריך מי הם העובדים שלכם ולנסות לאבחן מכנה משותף לקבוצות גדולות של עובדים – לדוגמה – עובדים רבים שיוצאים לטיולי קמפינג מרוכזים או עובדים שהקימו קבוצת כדורגל של העובדים במקום העבודה.

לאחר שיש בידינו את חיתוך הקבוצות הראשוני חשוב שנתעכב ולו לרגע על מה שנרצה לעובדים שלנו ברגע קבלת המתנה. האם נרצה לתת להם את התחושה של מתנה מפוארת ומרשימה ללא קשר ישיר למקום העבודה? האם אנחנו רוצים ליצור ערכים וקשר לארץ במהלך תקופות החגים?

בלא מעט מקרים נוכל גם לשלב בין מתנה בעלת ערך כספי גבוה לצד אריזת שי מפנקת הכוללת מוצרים שיעניקו לעובדים שלכם חוויה קולינרית בבישולי החגים המתקרבים או אפילו בשעות הפנאי שהחג הפסח מזמן איתנו.

זכרו תמיד כי חשוב להתאים את המתנה לעובדים שלכם ולמסגרת התקציב , אבל שעבור העובדים היא גם הערכת האמון וההוקרה של הדרג הניהולי ולכן – הקפידו תמיד לתת לעובדים שלכם מתנה שתתאים להם ולשגרת חייהם אך כמובן גם תדע להיות בעלת ערך עבורם בתקופת חג הפסח

צפו בקטלוג מתנות לעובדים לפסח 2024 כאן

גלילה לראש העמוד
טעימה חבילות שי - לוגו

קבלו הצעת מחיר:

מנהל/ת משאבי אנוש? מנהל/ת שיווק?
מצטרפים עכשיו לרשימה המיוחדת שלנו ומקבלים מבצעים בלעדיים ישירות למייל! מבטיחים שלא יותר מדיוור אחד בשבוע 

דילוג לתוכן